Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.02.2020 21:13
Ultra Instinct Goku
3103V

Trzeci sezon Drago Ball FighterZ zapowiedziany! Ultra Instinct Goku i Kefla dołączą do walki!

Dragon Ball FighterZ wciąż ma się doskonale, a Bandai Namco nie zamierza hamować z rozwojem swojej kasowej produkcji. Zapowiedziano właśnie trzeci sezon walk i nowych bohaterów!

Bandai Namco nauczyło się, że wypuszczanie słabych gier na licencji nie jest zbyt opłacalne, więc najlepiej jest dać najważniejsze IP tym, którzy wycisną z nich ostatnie soki i doprowadzą fanów do niekontrolowanej radości.

Dziełem, któremu udała się ta sztuka jest bez wątpienia stworzone przez Arc System Works Dragon Ball FighterZ. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ogłoszono właśnie datę premiery trzeciej przepustki sezonowej do gry, w której znajdziemy nie 4, a aż 5 nowych postaci!

Pierwszą z nich jest wielce wyczekiwany Goku w opanowanej do perfekcji sztuce Ultra Instynktu, który w anime pokazał Jirenowi, że Siódme Uniwersum jeszcze ma trochę asów w rękawie. Kolejną zaś jest fuzja pomiędzy Kale i Caulifą, czyli wybitnie silna Sayiańska wojowniczka Kefla z Szóstego Uniwersum. 

Wspomniana bohaterką zagramy jednak jako pierwszą już 28 lutego (26, jeśli zamówicie cały Season Pass), z kolei UI Goku trafi do gry już tej wiosny. Na razie nie ujawniono trzech kolejnych wojowników, ale możemy się spodziewać, że będą to następne postacie z Szóstego Uniwersum.

Warto zobaczyć:

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ