Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.02.2020 11:41
Sony
8283V

Fan PlayStation stworzył nieoficjalne, przyjazne dla środowiska pudełka dla gier PS5

Dan Tiller stworzył ciekawą, wyróżniającą się pośród tłumu koncepcję pudełek dla gier PS5.

Sony niebawem powinno przedstawić swoją nadchodzącą konsolę - PlayStation 5. Sporo osób, oprócz wyglądu i specyfikacji urządzenia, zastanawia się, jak będą wyglądały pudełka dla gier, które będą dostępne na konsoli PS5. Kilku artystów postanowiło przedstawić swoje pomysły w formie projektów koncepcyjnych.

PS2, PS3 i PS4 posiadały plastikowe, kwadratowe pudełka. Brytyjski grafik, Dan Tiller, chciałby, aby Sony zdecydowało się na inne podejście - jego projekt, który możecie obejrzeć poniżej, przypomina pudełka, które nawiązują do PS1. Mężczyzna chciałby wyeliminować plastikowe pudełka, niewspółpracujące ze środowiskiem. Jego tekturowe, kwadratowe pudełko jest wypełnione w środku folią bąbelkową, która miałaby ochronić płytę przed ewentualnymi krytycznymi sytuacjami.  

Projekt przypomina konstrukcję pudełek stosowanych do płyt winylowych. Pomysł Tillera może podobać się szczególnie osobom, które walczą z zanieczyszczeniem środowiska. Warto również przypomnieć, że firma Sega niedawno ogłosiła, że ich przyszłe fizyczne wydania na PC będą w tekturowym opakowaniu. Dlatego nie możemy wykluczać takich pudełek dla gier, które ujrzą światło dzienne na konsoli PlayStation 5.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerant.com

Tagi: Gry Ps5 ps5 pudełka ps5