Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.02.2020 08:30
Death of Rose na zwiastunie
945V

Death of Rose. Polska gra inspirowana P.T. na oficjalnym zwiastunie

Jeden z polskich twórców szykuje bardzo ciekawy projekt, który bez wątpienia może trafić do wszystkich fanów serii Silent Hill. Gra mocno wzorowana jest na znanej marce. 

Death of Rose to niedawno zapowiedziany projekt niezależny, za którego stworzenie odpowiada Artur Łączkowski, polski twórca gier, pracujący aktualnie dla studia Bloober Team. Autor przedstawia siebie, jako ogromnego fana marki Silent Hill i bez wątpienia również do takich osób kierowana jest jego nowa produkcja

Choć nie tylko, albowiem biorąc pod uwagę zwiastun, który zdążył się ukazać kilka dni temu, gra może spodobać się wszystkim fanom przerażających historii. Trzeba przyznać, że projekt prezentuje się bardzo interesująco, a wspomniany materiał wideo zdecydowanie zachęca do dalszego obserwowania rozwoju.

W grze wcielimy się w młodego Scotta, który wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, Beth, zdecydują się na zwiedzanie opuszczonej szkoły, która miała być wykorzystywana przez tajemniczą sektę. Plotki przeraziły kobietę, która decyduje się zostać na zewnątrz i komunikować z nami poprzez radio

Death of Rose można dodawać już do listy życzeń na Steam, a sama premiera zaplanowana została na 21 lutego bieżącego roku. Sprawdźcie poniżej, jak wypada pierwsza zapowiedź wideo: 

Zainteresował Cię wpis? Sprawdź także:

Źródło: https://onlysp.escapistmagazine.com/death-of-rose-announcement/

Tagi: Death of Rose horror P.T. pc