Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.02.2020 14:25
Motorola z budżetowymi modelami w 2020
593V

Moto G Stylus i Moto G Power to nowe budżetowe propozycje od Motoroli

Motorola zamierza bardzo mocno wejść w 2020 rok. Szykowane są dwa budżetowe modele, które zapowiadają się bardzo dobrze i zdecydowanie mogą namieszać na rynku!

Motorola odpuściła sobie nieco drugą połową poprzedniego roku, ale wygląda na to, że posucha nie będzie kontynuowana. Już od dłuższego czasu wiemy, że do sprzedaży zmierza Motorola Razr, składany smartfon, który stylem nawiąże do dawnych lat. 

Jej cena może jednak odstraszyć wielu potencjalnych nabywców, albowiem, jak informowaliśmy, wyniesie ona około 7000 złotych! Wygląda jednak na to, że Motorola szykuje także zdecydowanie bardziej przystępne modele! Mowa nowościach z linii "Moto G", do której zapowiedziano dwa smartfony: "Stylus" oraz "Power". Mają zachować charakterystykę poprzednich modeli, ale z większymi wyświetlaczami, szybszymi procesorami, lepszymi kamerami i zupełnie nowymi możliwościami.

A, co najważniejsze, wszystko to w cenie, która nie przekroczy 299 dolarów (ok. 1200 złotych). Moto G Stylus ma zastąpić ubiegłoroczny model Moto G7, a Moto G Power- Moto G7 Power. 

Oba smartony wyposażone zostały w 6.4-calowy ekran FHD+ i procesor Snapdragon 665, który bez problemy obsłuży potrójne kamery. Wszystko to dopieszczone o 4 gigabajty pamięci RAM oraz postawione na systemie Android 10. Prócz podobieństw, są także całkiem znaczące różnice. 

Model Moto G Stylus ma w zestawie (tak, już zgadliście) stylus, a więc mały, poręczny rysik. Na korzyść Moto G Power wpływa bateria, która ma aż 1000 mAh więcej od bliźniaka (5000 mAh w nim i 4000 w "Stylusie"). Kolejną różnicą jest zestaw kamer, który znacznie bardziej dopieszczony jest w wydaniu z rysikiem. Dość powiedzieć, że główna kamera w droższym ma 48-megapikseli, podczas gdy w drugim "zaledwie" 16. 

Źródło: https://www.theverge.com/platform/amp/2020/2/7/21126961/motorola-moto-g-stylus-power-budget-phones-camera-battery-life-upgrades?utm_campaign=theverge&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true

Tagi: Moto G Power Moto G Stylus motorola smartfon