Roger Żochowski Roger Żochowski 06.03.2012 11:06
Kolejna afera: całe  DLC na płycie z grą
1531V

Kolejna afera: całe DLC na płycie z grą

Wygląda na to, że firmę Capcom afera z Resident Evil 5, do którego DLC znajdowało się na płycie (tryb Versus), niczego nie nauczyła. W Sieci znów zawrzało, a japoński gigant zbiera zasłużone baty. Za co tym razem?

xxxxx

 

Otóż pewni hakerzy postanowili sprawdzić jak prezentuje się zawartość płyty z pełną wersją Street Fighter X Tekken. Przeglądając pliki natknęli się ku swemu zdziwieniu na wszystkie 12 postaci oraz dodatkowe kostiumy, które mają pojawić się wkrótce jako płatne dodatki! Oznacza to, że po raz kolejny mamy do czynienia z wycinaniem gotowej zawartości gry, w celu sprzedania jej potem jako dodatku. Jak daleko posuną się jeszcze deweloperzy i wydawcy, aby wyciągnąć z naszych kieszeni pieniądze?
 

W takim wypadku ciekaw jestem, jaki rozmiar będzie miała łatka, która pozwoli nam odblokować bonusowe postacie. Kiedyś, aby dokopać się do tego rodzaju bonusów, wystarczyło przeważnie wpisać odpowiedni kod korzystając z tipsów i trików zamieszczonych w gazetach. Dzisiaj nie jest to już niestety takie łatwe...

Tagi: Capcom street fighter x tekken