Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2020 22:00
Matrix
1077V

Matrix 4 znajduje się w produkcji. Andrew Caldwell dołączył do obsady

Fani serii Matrix mogą odliczać dni do premiery nowej historii. Trwają już faktyczne prace nad „Matrix 4”, a zespół gwiazd został rozbudowany o Andrewa Caldwella. Będzie to duże wyróżnienie dla aktora, który wciąż czekał na swoją szansę w dużej produkcji.

Na początku ubiegłego roku jeszcze mało kto wierzył, że „Matrix 4” może faktycznie powstać, ale dzisiaj możemy potwierdzić – rozpoczęła się produkcja nowej odsłony uznanej serii. W kolejnych tygodniach powinniśmy otrzymywać nowe szczegóły dotyczące historii, a pewnie nawet pojawią się przecieki z planu.

Pozytywna wiadomość dotycząca „Matrix 4” pojawia się w momencie, gdy poznaliśmy kolejnego aktora zaangażowanego w projekt. Sekretną rolę w historii otrzymał Andrew Caldwell, który jednak nie posiada aktualnie wyjątkowego dorobku – Amerykanin wystąpił w między innymi „Transformers”, „My Best Friend's Girl”, „Good Luck Charlie”, „iZombie”, ale we wszystkich projektach otrzymywał mniejsze role lub pojawiał się maksymalnie w kilku epizodach seriali.

Twórcy nowego „Matrixa” nie zapowiadaliby Caldwella gdyby ten kolejny raz otrzymał małą rolę, więc możliwe, że aktor będzie miał tym razem większą szansę zaprezentować swoje umiejętności.

W „Matrix 4” wystąpią między innymi Keanu Reeves oraz Carrie-Anne Moss, którzy wracają do swoich wielkich ról z poprzednich odsłon, a wśród nowych gwiazd można wyróżnić Neila Patricka Harrisa („How I Met Your Mother”) oraz Yahya Abdul-Mateena II („Aquaman”).

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://deadline.com/2020/02/matrix-4-andrew-caldwell-cast-henry-danger-izombie-1202851597/

Tagi: Andrew Caldwell matrix matrix 4