Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 16:00
Owen Wilson w obsadzie Lokiego
558V

Loki od Disneya. Owen Wilson dołącza do obsady, jako kluczowa postać dla serialu

Do obsady wyczekiwanego "Lokiego" od Disneya dołączył właśnie kolejny lubiany aktor. Wygląda na to, że będzie miał duże znaczenie dla przedstawionej historii. 

"Loki" to bez dwóch zdań jeden z bardziej wyczekiwanych seriali od Disneya, które wejdą w skład szerokiego Marvel Cinematic Universe. Nic w tym dziwnego, albowiem sama postać, grana przez Tomma Hiddlestone'a, jest bardzo lubiana wśród społeczności fanów kinowych adaptacji komiksów. 

O produkcji wiemy wciąż stosunkowo niewiele, choć z kolejnymi miesiącami całość staje się coraz bardziej klarowna. Otrzymaliśmy własnie informację, iż do odsady aktorskiej produkcji dołączy Owen Wilson! Jest to więc trzecie nazwisko, które pojawiło się w kontekście tych, których zobaczymy na ekranie. Pierwszym był oczywiście odtwórca głównej roli, a drugą- Sophia Di Martino

Aktor nie miał okazji grać w większych produkcjach, ale jego głos jest bez wątpienia doskonale znany fanom animacji Disneya. To właśnie on podkładał głos Zygzaka McQueen'a w serii "Auta". Sam występował natomiast w takich filmach jak "Asy bez kasy", "Wada ukryta", "O północy w Paryżu", czy "Polowanie na druhny". 

Niektóre źródła podają, iż ma on mieć znaczącą rolę dla całej fabuły przedstawionej w serialu "Loki". Na ten moment nie wiadomo jednak nawet, w kogo mógłby się wcielić. Czy zobaczymy kolejnego superbohatera? Cóż, przekonamy się prawdopodobnie jeszcze w tym roku, albowiem premiera samej produkcji zaplanowana jest na 2021. 

Interesuje Cię świat Marvela? Sprawdź koniecznie:

Źródło: https://variety.com/2020/tv/news/loki-disney-plus-series-owen-wilson-1203488405/

Tagi: disney+ Loki marvel Owen Wilson