Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 16:06
Narcos Meksyk 2
1054V

Narcos: Meksyk 2 na pełnym zwiastunie. Netflix przedstawia historię

Netflix opublikował właśnie pełny zwiastun drugiego sezonu „Narcos: Meksyk”. Serial powróci na platformę w przyszłym miesiącu i dzisiaj otrzymaliśmy materiał zapowiadający wydarzenia.

Netflix podkreśla, że „upadek z wysoka boli najbardziej” i właśnie tego mamy doświadczyć za pomocą drugiego sezonu „Narcos: Meksyk”. Najnowszy zwiastun w dobry sposób wprowadza do wydarzeń i pozwala wyczekiwać na premierę. Debiut historii odbędzie się 13 lutego.

W opowieści ponownie powróci Diego Luna, który jako Félix Gallardo będzie kontynuował budowę swojego imperium. Istotną rolę w wydarzeniach otrzyma Scoot McNairy – aktor był dotychczas narratorem pierwszego sezonu, ale teraz jego postać pokaże swoje prawdziwe oblicze i wpłynie na losy całego serialu.

Nowy Narcos został doceniony przez wielu widzów, więc nic dziwnego, że Netflix postanowił bardzo szybko opublikować nową historie. Aktualnie nie znamy planów platformy na dalsze rozwijanie serii, ale firma po premierze pierwszego „Narcosa” informowała, że chce opowiedzieć o wielu narkotykowych baronach.

Najnowszy spot w końcu dobrze zapowiada historię, w której na pewno nie zabraknie wielu intryg oraz ciekawych wydarzeń związanych z rodziną Gallardo.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Narcos Narcos Meksyk Narcos: Meksyk serial trailer zwiastun