redakcja PPE redakcja PPE 06.03.2012 17:25
Dwie gale DDW na Podkarpaciu - 9-10.03!
540V

Dwie gale DDW na Podkarpaciu - 9-10.03!

Już 9 i 10 marca w Rzeszowie (Klub Pod Palmą) i Kolbuszowej (Liceum Ogólnokształcące) odbędą się kolejne dwie gale pierwszej polskiej federacji pro wrestlingu - Do or Die Wrestling.

xxxxx

Na gali w Rzeszowie odbędzie się 5 walk, z czego trzy pojedynki sa już znane, w tym walka wieczoru, w której Kanadyjczyk Joe Legend wraz z amerykańskim wrestlerem mieszkającym w Polsce, Donem Roidem będą podejmować duet złożony z demonicznego OMENa oraz polskiego pretendenta do pasa mistrzowskiego, Kamila Aleksandra. Oprócz tego jedyny góral w DDW, Jędruś Bułecka będzie miał okazję rozwiązać swój konflikt ze znienawidzonym Szkotem, Kevinem Williamsem. Tym razem będzie to walka o flagę. Dodatkowo pojawią się dwaj najlepsi zawodnicy wagi półciężkiej z Wielkiej Brytanii, którzy zapewnią niesamowite emocje dzięki swoim podniebnym ewolucjom - “Biała Błyskawica” Mark Andrews zmierzy się z Ryanem Smile.

Dzień później w Kolbuszowej będzie można zobaczyć nie tylko 6 pojedynków wrestlingowych, ale i specjalną atrakcję – walkę MMA z udziałem zawodnika rodem z Rzeszowa, Szymona Bajora. W walce wieczoru zmierzą się Kamil Aleksander, który po ponad roku oczekiwania będzie miał okazję walczyć o pas mistrzowski z mistrzem DDW International, Joe Legendem. Ponadto Don Roid będzie podejmował OMENa w walce, która wyłoni pretendenta do pasa mistrzowskiego, który zmierzy się z mistrzem na kolejnej gali.

Zapowiadają się dwa wieczory wypełnione nieprzewidywalnymi walkami pełnymi emocji. Niesamowita gratka zarówno dla fanów wrestlingu jak i tych, którzy jeszcze nie mieli z nim styczności - po gali w Rzeszowie Klub Pod Palmą organizuje specjalne after party dla fanów, gdzie będzie można porobić sobie zdjęcia, otrzymać autografy, czy porozmawiać z ulubieńcami.

Szczegółowe informacje nt. biletów można znaleźć pod linkiem: http://ddwpo(...)lety.php

 

Oficjalny plakat gali:

 

Oficjalne promo gali:

 

Więcej informacji można znaleźć pod następującymi linkami:

Oficjalna strona internetowa Do or Die Wrestling - www.ddwwrestling.pl

Oficjalna strona internetowa gal na Podkarpaciu - http://ddwpodkarpacie.attitude.pl/

Oficjalny FaceBook Do or Die Wrestling - http://www.faceb(...)restling

Wydarzenia na FaceBooku - http://www.faceb(...)54082975 oraz www.facebook.com/events/311945308856901

Tagi: