Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.01.2020 13:45
The Last of Us 2
5076V

The Last of Us 2. Piękna okładka albumu Deluxe ujawniona

To będzie obok Cyberpunka 2077 najważniejsza premiera 2020 roku. Chodzi oczywiście o The Last of Us Part 2, które właśnie dorobiło się nowej, pięknej grafiki promocyjnej.

Od kilku miesięcy wiemy, że The Last of Us Part II dorobi się albumu z grafikami koncepcyjnymi w okolicach terminu premiery. Oprócz zwykłego wydania takiego artbooka, doczekamy się też specjalnej wersji Deluxe - z nową, śliczną grafiką na okładce.

Wiemy już, jak dokładnie wygląda rzeczona okładka, którą znajdziecie w dużej rozdzielczości w naszej galerii. Na pierwszym planie widzimy tu oczywiście Ellie, uciekającą przed tropiącymi jej ślady osobami. Główna bohaterka gry nie jest w tej sytuacji bezbronna, ściskając w dłoniach maczetę.

Grafika została opublikowana przez Amazon.com. Edycja Deluxe albumu jest już dostępna w zamówieniach przedpremierowych w rzeczonym sklepie. Do wyboru są dwie wersje okładki artbooka. W wersji Deluxe otrzymujemy - oprócz grafiki na okładce - również karton na album oraz obrazek-litografię.

Albumy w wersji standardowej (kosztującej 36 dolarów) i Deluxe (90 dolarów) zostaną opublikowane 16 czerwca 2020 r. The Last of Us Part 2 trafi do sprzedaży 29 maja 2020 r.


Warto też sprawdzić:

Źródło: https://www.amazon.com/Art-Last-Us-Part-Deluxe/dp/1506716989?tag=gamespotdeals-20

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II