Radek Karmowski Radek Karmowski 05.03.2012 08:26
Dust 514 bez opłaty wstępnej
462V

Dust 514 bez opłaty wstępnej

CCP Games ponownie zmienia model biznesowy dla Dust 514. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie będziemy musieli wydać ani grosza aby w pełni cieszyć się rolą galaktycznego żołnierza. Deweloper poszedł po rozum do głowy i całkowicie zrezygnował z opłaty wstępnej.

xxxxx

 

"Bardzo ważne jest to, aby gracz, który nie ma zamiaru wydać ani grosza nie był postawiony na straconej pozycji. Nie chcemy wydać gry, która będzie opierała się na zasadzie płać-aby-wygrać. Żadna mikrotransakcja nie będzie dawała tego typu przewagi na polu bitwy."

 

Gracze będą mogli zakupić szereg dodatków, takich jak różne warianty pancerzy, broni, czy dodatki do nich. Deweloper ma wielkie plany co do tego aspektu gry, lecz na razie nie chce wdawać się w szczegóły.

 

CCP Games ma też planach wydać wersje na PlayStation Vita. Początkowo ma ona spełniać funkcję aplikacji umożliwiającej zarządzanie zasobami, dokonywanie zakupów i wymianę informacji z innymi graczami. To czy przekształci się ona w pełnoprawną grę ma zależeć od wielu czynników. Deweloper na razie "bada grunt" w tym kierunku.

Tagi: ccp games dust 514 free to play PlayStation 3 playstation vita