Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.01.2020 09:40
The Batman, Alex Ferns w obsadzie
664V

The Batman. Aktor z "Czarnobyla" dołącza do obsady filmu

W obsadzie nadchodzącego filmu o Batmanie od Reevesa pojawił się kolejny świetny aktor, który bardzo dobrze dał się poznać w swojej zeszłorocznej roli, w serialu "Czarnobyl".

"The Batman" to bez dwóch zdań jeden z bardziej wyczekiwanych filmów DC. Na wysokie oczekiwania odnośnie do filmu wpływają znakomite nazwiska aktorów, którzy zasilają obsadę. Z każdym tygodniem poznajmy nowych gości, którzy pojawią się napisach końcowych. 

Wczoraj na jaw wyszły informacje o kolejnym, który doń dołączy. Jest nim Alex Ferns, który zasłynął głośną rolą w ubiegłorocznym hicie od HBO, "Czarnobyl". Ma on się wcielić w Pete Savage'a, komisarza policji z Gotham, który nie występował w komiksach. Rzuca to całkiem ciekawe światło na zarys historii. 

Oznacza to bowiem, że komisarzem nie będzie jeszcze znany z komiksów Jim Gordon, więc najprawdopodobniej potwierdzą się doniesienia, jakby Matt Reeves chciał opowiedzieć o wczesnym etapie "kariery" Człowieka Nietoperza oraz popularnego policjanta. 

IMDb przekazało informacje, że w produkcji znalazło się miejsce również dla innego aktora "Czarnobyla", a mianowicie Cona O'Neilla, który wcieli się w Mackenzie Bocka. Ekranizacja komiksów o Batmanie zadebiutuje w kinach 25 czerwca 2021 roku. I jak widać, jest na co czekać!

Więcej informacji o Batmanie przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/batman/the_batman/the-batman-alex-ferns-role-may-have-been-revealed-and-it-could-shed-some-light-on-a-key-plot-point-a172883

Tagi: Alex Ferns Robert Pattinson the batman