Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.01.2020 14:15
gwint
746V

Gwint z nowymi nagrodami oraz zwiastunem z okazji Lunar New Year

CD Projekt Red nie zapomina o Gwincie - w grze wystartował ciekawy event związany z Lunar New Year.

CD Projekt Red rozpoczęło świętowanie Lunar New Year w swojej grze Gwent: The Witcher Card Game. Z okazji festiwalu, Gwint dostał wydarzenie, które rozpocznie się dzisiaj i potrwa do 7 lutego. Podczas eventu naszym głównym zadaniem będzie zbieranie specjalnych czerwonych kopert, dzięki którym będziemy zwiększać postęp zapełniania korony gracza, którą potem będziemy mogli wymienić na legendarne prezenty.

Co więcej, w sklepie Gwinta pojawiły się nowe promocje, a sama rozgrywka została lekko urozmaicona o nowe animacje, które możecie zauważyć w poniższym filmie przygotowanym specjalnie na owe wydarzenie. W trakcie zabawy będziemy mogli również zauważyć nowe obramowania kart, portrety, tytuły gracza. Twórcy ustawili dzienny limit - w jednym dniu będziemy mogli zebrać maksymalnie cztery czerwone koperty.

Gwint zadebiutował 23 października 2018 roku na komputerach osobistych, a ponad miesiąc potem na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Pod koniec minionego roku gra ukazała się również na urządzeniach mobilnych z systemem iOS, a obecnie trwają prace nad portem na urządzenia mobilne z systemem Android.

Warto zajrzeć na:

Źródło: twinfinite.net

Tagi: CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game