Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.01.2020 12:45
Persona 5: Scrable na nowym gameplayu
435V

Persona 5 Scramble. Nowy materiał prezentuje tryb dla prawdziwych wyjadaczy

W Internecie pojawił się właśnie zupełnie nowy zwiastun kontynuacji piątej części Persony. Pokazano Hard Mode oraz funkcjonowanie Więzień. 

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers to bardzo wyczekiwana kontynuacja genialnej Persona 5. Akcja została osadzona pięć miesięcy po skończeniu fabuły poprzedniczki. Znani i lubiani bohaterowie wybierają się na wakacje, aby złapać trochę luzu, choć oczywiście nie będzie im to dane.

W mijającym tygodniu, podczas jednej z transmisji na żywo, mogliśmy oglądać nowy materiał z rozgrywki, ze wspomnianej produkcji. I choć nic ogromnego nie zostało ujawnione, to prawdziwi fani na pewno ucieszą się na możliwość podejrzenia kilku nowych scen. 

Jednym z elementów, którego wcześniej nie znaliśmy, a który można obserwować, jest to, w jaki sposób wracać do Więzienia, które już wcześniej wyczyściliśmy. W przeciwieństwie do Pałaców w podstawowej wersji gry, Więzienia nie znikają po ich ukończeniu. Dano nam wgląd także w Hard Mode (można sprawdzić około 1:33:00 na materiale), który zdaje się szykować mnóstwo wyzwań dla graczy . Co jednak trzeba podkreślić, nie jest to wcale najwyższy poziom trudności w grze.

Gra zadebiutuje już 20 lutego 2020 roku w Japonii wyłącznie na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Europejska data premiery wciąż pozostaje tajemnicą. 

Więcej wiadomości na temat tej serii znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dualshockers.com/persona-5-scramble-hard-mode-gameplay-details/

Tagi: Atlus Omega Force Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers