Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.01.2020 12:15
Film Uncharted przesunięty na 2021
814V

Film Uncharted ma nową datę premiery. Poczekamy przynajmniej do przyszłego roku

Zawirowania wokół filmowej adaptacji przygód Nathana Drake'a odbijają się, co dość naturalne, na dacie premiery filmu. Tego nie zobaczymy na pewno w 2020 roku.

Nie pamiętam, czy kiedyś spotkałem się z tak dużym bałaganem przy produkcji filmu. Projekt, który miałby na dużym ekranie przedstawić przygody kultowego już Nathana Drake'a, cały czas zmagał się z wyborem reżysera. Wśród nich znalazły się takie nazwiska jak: David O. Russell, Neil Berger, Seth Gordon, Shawn Levy, Dan Tractenberg oraz Travis Knight. Kolejny na liście kandydatów jest Ruben Fleischer.

Wszystko to odbija się negatywnie na terminowości prac nad filmem. Nastąpiło kolejne przesunięcie daty premiery, która teraz ustanowiona została na 5 marca 2021 roku. Wcześniej mówiło się o 18 grudnia, jeszcze tego roku, ale przy okazji ogłoszenia rozstania z poprzednim reżyserem, stanęło to pod dużym znakiem zapytania. 

Czy na początku przyszłego roku film rzeczywiście trafi do kin? Cóż, w przypadku takiej skali zawirowań, ciężko wyrokować. Osobiście pewny będę, dopiero gdy oficjalnie usiądę w sali kinowej na seansie. Dość powiedzieć, że pierwsze doniesienia o pracach nad ekranizacją dotarły do nas już ponad dekadę temu, w 2008 roku. Pozostaje czekać.

Sprawdźcie nasze ostatnie recenzje:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/uncharted-movie-release-date-pushed-back-3-months-1272805

Tagi: data premiery film Tom Holland Uncharted