Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.01.2020 17:30
the legend of zelda
1557V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - gracz spróbował wykonać 20 wyzwań w 20 minut

Twórcy The Legend of Zelda: Breath of the Wild zaprosili gracza do swojej siedziby, w której miał za zadanie wykonać 20 wyzwań w owej grze w przeciągu 20 minut.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gier na hybrydową konsolę Nintendo Switch. Według wielu osób, jest to najmocniejszy tytuł na wyłączność dla NS - owa gra nie ma po prostu ograniczeń. Gracze mogą wejść w każdy zakątek, a zaawansowana fizyka jeszcze bardziej upiększa rozgrywkę.

Producent gry, Nintendo, opublikował ciekawy materiał, w którym zaprosili do siebie gracza posiadającego ową konsolę. Japońska firma rzuciła mężczyźnie 20 wyzwań, które miał wykonać dość w krótkim czasie - do jego zadań należało np. rzucenie przed siebie kurczakiem, złowienie ryby, dosiąść dzikiego konia lub jelenia, jazda po piasku czy też walka z rozmaitymi przeciwnikami.

Jak się jednak okazało, graczowi udało się wykonać tylko 7 zadań z 20 postawionych przez deweloperów - 20 minut to zdecydowanie za krótko, aby wykonać różne czynności.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild zadebiutowało 3 marca 2017 roku na konsolach Nintendo Switch oraz Wii U.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild