Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.01.2020 10:20
Yakuza soundtrack na Spotify
269V

Yakuza. Ścieżki dźwiękowe z serii dostępne na Spotify

Aby uczcić japoński debiut najnowszej odsłony Yakuzy, SEGA udostępniła soundtracki z prawie wszystkich dotychczasowych części gry na Spotfiy! Prawdziwa gratka dla fanów. 

Seria Yakuza przy okazji wydania odświeżonych wersji na konsole nowej generacji przeżywa drugą młodość. Marka przebiła się do mainstreamu także w Europie i nawet tutaj ma swoją niszę, dla której jest swoistym obiektem kultu. Cóż, mało która gra tak trafnie przedstawia stereotypową "japońskość"

Trzy dni temu, 16 stycznia, w Kraju Kwitnącej Wiśni zadebiutowała najnowsza odsłona serii, Yakuza: Like a Dragon. I choć my musimy na nią jeszcze poczekać, to być może czas będzie płynął teraz nieco przyjemniej. Z okazji wspomnianej premiery, SEGA udostępniła na Spotify ścieżki dźwiękowe z prawie wszystkich gier cyklu

Wygląda na to, że twórcy zamierzają w pełni korzystać z szału, który zapanował na grę, na zachodzie. Jeśli macie ochotę na muzyczne przeniesienie do którejś z produkcji, to poniżej znajdziecie odnośniki do wszystkich albumów:

To jak? Które zapętlicie w swoich odtwarzaczach? Dajcie znać, jaka część miała, Waszym zdaniem, najlepszy soundtrack ze wszystkich!

Ostatnie doniesienia na temat serii przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Spotify

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega Yakuza: Like a Dragon