Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.01.2020 17:08
fast & furious
1310V

Fast & Furious Crossroads z nowymi screenami - gra wygląda przeciętnie

Wydawca Fast & Furious Crossroads udostępnia cztery nowe zrzuty ekranu z nadchodzącej produkcji.

Podczas zeszłorocznej gali The Game Awards, oprócz rozdania nagród, zapowiedziano kilka interesujących tytułów takich jak Hellblade 2 - po raz pierwszy ukazano również kompletnie nowe tytuły, o których nigdy wcześniej nie usłyszeliśmy.

Jedną z takich produkcji jest właśnie Fast & Furious Crossroads, za które odpowiada studio Slightly Mad Studios, a wydaniem i promocją gry zajmie się Bandai Namco. Tytuł od początku wzbudza wiele kontrowersji - pierwszy gameplay wyglądał strasznie przeciętnie, a sama oprawa graficzna przypomina gry, które zostały wydawane na rynek kilka lat temu.

Parę dni temu udostępniono nowe zrzuty ekranu potwierdzające niską oprawę graficzną - gra nadal wygląda średnio - miejmy nadzieję, że do premiery grafika zostanie chociaż lekko podkręcona.

W Fast & Furious Crossoroads trafimy na ulicę przepełnione neonami, jak i trudne tereny, do których będziemy musieli użyć specjalnych pojazdów mechanicznych. W owej produkcji będzie dostępna bogata fabuła dla pojedynczego gracza oraz tryb wieloosobowy. W grze pojawią się również aktorzy znani z serii filmów Szybcy i Wściekli - Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson powtórzą swoje role jako Dom, Letty i Roman.

Gra ma zadebiutować w bieżącym roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: dsogaming.com

Tagi: Bandai Namco Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios