Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 13:15
Tokyo Mirage Sessions #FE Encore zwiastun
388V

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore na premierowym zwiastunie. Odnowiona wersja hitu nadciąga

Twórcy postawili na niezwykle muzykalną zapowiedź odnowionej wersji kultowej gry z Wii U. Sprawdźcie premierowy zwiastun wyczekiwanej produkcji. 

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore to bardzo mocno wyczekiwany tytuł przez wszystkich fanów produkcji Atlusa. Studio, które najbardziej znane jest z prac nad Personą, wydało wczoraj swoją grę, będącą reedycją pierwotnej wersji z Wii U. 

Jednym z dużych plusów Nintendo Switch jest to, że daje drugie życie grom, które zostały pominięte na poprzedniej generacji Nintendo. Opisywane RPG bez dwóch zdań się do takich zalicza. Projekt promowany jest jako swoista mieszanka Shin Megami Tensei i cyklu Fire Emblem.

Premierowy zwiastun, który pojawił się wczoraj w sieci, przedstawia trochę historii i sam początek wydarzeń, które będą główną osią akcji w produkcji. Obserwujemy trochę pojedynków, a także możemy zauważyć coś, co wiedzą wszyscy, którzy mieli do czynienia z pierwotną wersją- muzyka jest bardzo ważnym elementem projektu

Sprawdźcie sami, jak wypada trailer, a jeśli zachęci Was na tyle, aby skusić się na zakup produkcji, to ta dostępna jest od wczoraj. Wyłącznie na Nintendo Switch.

Więcej o grze przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: YouTube

Tagi: Atlus nintendo Tokyo Mirage Sessions #FE Encore