Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 12:45
Last Oasis na nowym zwiastunie
440V

Last Oasis. Polskie MMO w klimatach przetrwania otrzymało nowy zwiastun

Niezwykle interesująca gra od polskiego studia otrzymała kolejny, krótki materiał przedstawiający rozgrywkę. Sprawdźcie, jak wypada najnowszy survival. 

Last Oasis to bardzo ciekawa produkcja, za którą odpowiadają polscy twórcy ze studia Donkey Crew. Gra została zapowiedziana na początku ubiegłego roku i przedstawiano ją jako wariacja trybu przetrwania z MMO. Trzeba przyznać, że choć połączenie wydaje się odważne, to ma szanse przynieść sukces. 

Po roku od pierwszych przesłanek na temat gry zadebiutował nowy, krótki zwiastun. Przez kilkadziesiąt sekund możemy przyglądać się kilku mechanikom rozgrywki i temu, jak wszystko wypada w perspektywie trzecioosobowej. Mimo tego, że wciąż widać kilka braków, to wszystko zapowiada się całkiem ekscytująco. 

Na zwiastunie możemy oglądać gracza budującego ciekawe mechanizmy z drewna i bliżej nieokreślony struktury. Obserwujemy nań także poruszanie "drewnianych mechów" oraz potworów, które będzie nam dane spotkać na pustyni, podczas naszych przepraw. W gruncie rzeczy, cała gra będzie jedną, długą drogą, albowiem jak głosi motyw przewodni: "Ruszaj się, świat umiera".

Więcej na temat gry powinniśmy dowiedzieć się jeszcze w najbliższych miesiącach, albowiem w pierwszym kwartale 2020 roku powinien występować Wczesny Dostęp na platformie Steam. 

Inne ciekawe zwiastuny z ostatnich dni:

Źródło: https://www.hardcoregamer.com/2020/01/16/survival-mmo-last-oasis-receives-new-trailer/365399/

Tagi: Donkey Crew last oasis survival mmo