Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 11:20
The Order: 1886 na PS5 i XSX
1403V

The Order: 1886. Sequel gry ma zadebiutować wraz z nową generacją

Najnowsze przecieki sugerują, że Ready at Dawn może szykować kontynuację swojego hitu z 2015 roku, na nadchodzącą generację konsol. I nie tylko na PlayStation 5!

The Order: 1886 to bardzo ciekawy projekt, który debiutował już pół dekady temu. Gra otrzymała mieszane opinie, albowiem choć zachwycano się oprawą wizualną, która wzniosła na wyżyny możliwości ówczesnych konsol, to zarzucano jej zbytnią filmowość. Było za mało gry w grze. 

Jeśli wierzyć plotkom, już niedługo studio Ready at Dawn będzie mogło w pewnym sensie naprawić swój błąd. Gdy jakiś czas temu studio zapowiadało, że pracuje nad nową grą AAA na konsole, nie powiedziano, czym może owa być. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, iż jest spora szansa, że chodzi o sequel wspomnianej na początku produkcji

Informacje pochodzą od jednego z użytkowników portalu NeoGAF, kryjącego się pod nickiem OsirisBlack, który już wcześniej kilkukrotnie miał rację odnośnie do późniejszych wydarzeń. Przekazał on na forum krótki opis tego, co przedstawiono na materiale z rozgrywki. Co ważne, oświetlenie i fizyka otoczenia są podobno na "zupełnie innym poziomie"

Jak zaznaczyłem wcześniej, jest to zaledwie plotka. I nawet jeśli wcześniejsze doniesienia od rzeczonego informatora się potwierdzały, nie ma pewności, czy podobnie będzie tym razem. Jedno jest pewne- ewentualna kontynuacja gry nie byłaby większym zaskoczeniem. Może ponownie to właśnie ten tytuł pokaże, na co stać konsole- tym razem nadchodzącej generacji. 

Inne ciekawe wieści ze świata gier:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/the-order-1886-sequel-could-be-headed-to-ps5-and-xbox-series-x-if-these-leaked-teases-are-right/

Tagi: ready at dawn SCE the order: 1886