Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 17:44
Horace
902V

Horace dostępny za darmo – jedna z najlepszych platformówek 2019 roku. The Bridge w kolejce

Gracze od dzisiaj mogą pobierać za darmo Horace. Produkcja trafiła do nowej promocji Epic Games Store i organizatorzy propozycji zapowiedzieli już kolejny tytuł dostępny w ofercie – za tydzień ściągamy The Bridge.

Horace to platformówka przygotowana przez Paula Helmana oraz Seana Scapelhorna. Twórcy wspólnymi siłami zaoferowali produkcję, która zebrała uznanie od fanów gatunku – dla wielu to jedna z najlepszych platformówek 2019 roku. Tytuł oferuje 13-15 godzin przyjemnej rozgrywki, podczas której wymęczycie paluchy i zmierzycie się z wieloma wyzwaniami.

Horace – pobierz za darmo

Horace jest dostępny za darmo do 23 stycznia (17:00), a od tej daty otrzymamy dostęp do The Bridge. Gra The Quantum Astrophysicists Guild jest logiczną łamigłówką, która zmusi graczy do zabawy fizyką i perspektywą. Podczas rozgrywki gracze będą manipulować grawitacją.

To oczywiście nie koniec darmowych tytułów. Epic Games potwierdziło bardzo dobre rezultaty swojej promocji i firma zamierza kontynuować akcję przez cały 2020 rok. Na dodatkowe szczegóły musimy zaczekać, ale na pewno nie będziemy się nudzić.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Epic Games

Tagi: epic games epic games store Horace pc za darmo