Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 14:27
Postacie z Super Smash Bros. Ultimate
550V

Super Smash Bros. Ultimate otrzyma nową zawartość. Nintendo zaprasza na live-stream

Super Smash Bros. Ultimate wciąż cieszy się świetnym zainteresowaniem, więc Nintendo chętnie pracuje nad nową zawartością do produkcji. Masahiro Sakurai chce dzisiaj przedstawić nową zawartość, więc zapraszamy zainteresowanych na live-stream.

Super Smash Bros. Ultimate to zdecydowanie jedna z najlepszych bijatyk na aktualnej generacji, która wciąż jest rozwijana przez deweloperów pod przewodnictwem Masahiro Sakuraiego. Reżyser gry zaprosił fanów na kolejny live-stream, podczas którego zobaczymy nowego wojownika przygotowanego do wielkiej bijatyki.

Nintendo zapowiedziało długi (aż 35-minutowy stream), podczas którego nie tylko spojrzymy na postać, ale otrzymamy „szczegółowy wgląd” w jej możliwości. Studio pewnie opowie o bohaterze i pozwoli spojrzeć na serię kocich ruchów.

Będzie to na pewno świetna zabawa dla fanów, którzy od dawna czekają na kolejnego herosa, który trafi do Super Smash Bros. Ultimate dzięki DLC. Zespół odpowiedzialny za produkcję nie śpieszy się z prezentowaniem nowej zawartości, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec pozytywnych informacji o SMBU. Twórcy mają jeszcze sporo planów na rozbudowanie bijatyki, która wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Nintendo Switchu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate