Iza Łęcka Iza Łęcka 15.01.2020 12:17
Jak bardzo polski jest Joey Batey
1737V

Netflix dalej promuje Wiedźmina i Jaskra. Jak bardzo polski jest Joey Batey?

Joey Batey zyskał w Polsce dużą popularność za sprawą serialu Netflixa, co platforma postanowiła skutecznie wykorzystać zaproszając aktora na test polskości. Gwiazdor „Wiedźmina” odpowiedział na szereg pytań, wśród których nie zabrakło informacji o pierogach oraz „Kevinie sam w domu”.

Bazując na sporej popularności „Wiedźmina” w Polsce, Netflix nie zwalnia tempa i kolejny raz zaprasza aktorów serialu do akcji promocyjnej. Najnowszy materiał skupia się na aktorze, który wcielił się w najbliższego przyjaciela Geralta.

Za sprawą swojej kreacji w serialu i niezwykle dużego sukcesu piosenki "Grosza daj Wiedźminowi", Joey Batey cieszy się sporą sympatią wśród polskich widzów. Aktor zebrał pochwały za współpracę z Henrym Cavillem – choć Batey wcielił się w drugoplanową postać, to sceny z jego udziałem dodawały nieco humoru do przedstawionej opowieści.

Netflix postanowił sprawdzić „jak bardzo polski jest Joey Batey” stawiając aktora przed serią pytań, wśród których nie zabrakło między innymi informacji o Kevinie czy też klasyczne „co możesz zostawić na talerzu?”. Potraktujcie ten materiał nieco z przymrużeniem oka ;)

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Joey Batey Netflix wiedźmin Wiedźmin Netflix