Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 16:45
Ty 3 Netflix
871V

Ty otrzyma 3 sezon. Netflix potwierdza prace nad kolejną historią stalkera

„Ty” otrzyma trzeci sezon. Netflix potwierdził prace nad kolejną historią i widzowie mogą liczyć na następną opowieść przepełnioną intrygą. Na dobry początek otrzymaliśmy zajawkę, która zwiastuje premierę w tym roku.

„Ty” powrócił na Netflix pod koniec ubiegłego roku. Widzowie zobaczyli nową historię 26 grudnia – Joe zaprezentował swoją kolejną przygodę, w której ponownie miał sporo problemów. Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ już teraz firma potwierdziła trzeci sezon serialu:

Opublikowana zajawka sugeruje premierę w 2020 roku, więc pewnie ponownie w okolicy grudnia zobaczymy nową historię ze stalkerem w roli głównej. Bardzo możliwe, że Netflix postanowił zareagować na przeciek, ponieważ sam Penn Badgley (aktor odgrywający głównego bohatera) w ostatnim wywiadzie zasugerował prace nad trzecim sezonem.

Prace nad drugą i trzecią historią mogły trwać w podobnym czasie, ponieważ nie możemy zapomnieć, że zespół odpowiedzialny za projekt potrzebuje jeszcze czasu na post-produkcję.

Dla przypomnienia, zobaczcie zwiastun „Ty 2”:

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Twitter

Tagi: netflix serial ty ty 3