Krzysztof Grabarczyk Krzysztof Grabarczyk 01.03.2012 22:54
Sony szykuje się na GDC 2012
1030V

Sony szykuje się na GDC 2012

Games Developers Conference rozpocznie się już za kilka dni. We wtorek Geoff Keighley dał znać, że marzec przyniesie ze sobą zapowiedzi nowych tytułów. Być może właśnie zaczyna się przedsmak całego widowiska, ponieważ najnowsze doniesienia sugerują, że Sony szykuje się z ujawnieniem nowych projektów.

xxxxx

 

Znany w branży dziennikarz, Justin Keeling w swoim najnowszym wpisie na autorskim twitterze wyraźnie dał do zrozumienia, że w szeregach SCEE coś się kręci w temacie GDC. Co konkretnie napisał?

 

 

 "Ktoś w tej kafejce obok SCEE bardzo głośno mówił o ich nowych zapowiedziach podczas GDC"

 

 

Generalnie ten wpis niczego nam nie zdradza i jednoznacznie nie określa czy ta historia ma faktycznie jakiekolwiek powiązania z realnymi planami Sony podczas imprezy. W odpowiedzi na pytania Internautów Keeling dodał, że słyszał także coś o szumnych zapowiedziach na targach E3. Z drugiej strony nie jest to raczej żadną tajemnicą, ponieważ o tym co może zaprezentować koncern w czerwcu spekuluje się od miesięcy. Ostatnie doniesienia z obozu Geoff'a i dzisiejszy wpis Keelinga w pewnym stopniu się ze sobą pokrywają. W końcu obaj panowie to znani "branżowcy", i z reguły mocno wiarygodni. Oby jednak tym razem nie skończyło się na robieniu sobie większej nadzieji. Choć na God of War IV raczej bym nie liczył. A może poznamy nowy projekt Quantic Dream? Na odpowiedzi musimy zaczekać do przyszłego tygodnia. 

Tagi: