Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.01.2020 10:08
TimeSplitters
486V

TimeSplitters Rewind na nowym filmiku. Gameplay i postępy w pracach

Kwestią czasu jest powstanie zupełnie nowej odsłony marki TimeSplitters, nad którym pracuje obecnie THQ Nordic, które w zeszłym roku pozyskało prawa do tego IP. Nie wolno jednak zapominać również o TimeSplitters Rewind.

W przypadku TimeSplitters Rewind idzie o amatorską próbę stworzenia remake'a pierwszego, kultowego TimeSplitters.

Niestety mamy tu do czynienia z wyłącznie pecetowym projektem. Prace postępują przy TimeSplitters Rewind w raczej powolnym tempie, bo trwają już od 2012 roku, a autorzy nie ogłosili jeszcze, kiedy doczekamy się ukończenia roboty. Już teraz jednak - po kilku ostatnich aktualizacjach - widać, że rzecz prezentuje się zaskakująco dobrze. Szczególnie na gameplayu, który możecie zobaczyć w 8 minucie nagrania.

Dzisiaj przyszła pora na kolejny dziennik deweloperów TimeSplitters Rewind. Fani działający przy projekcie chwalą się nowymi modelami klasycznej, odtworzonej broni palnej i innymi nowinkami. Wszystkie szczegóły w filmiku poniżej.

Kiedy możemy w to wszystko zagrać? Niestety nic nie jest jeszcze pewne, ale autorzy twierdzą, że już powoli dobijają do końca prac. Premiera w 2020 jest jednak mało prawdopodobna.

Tagi: timesplitters timesplitters rewind