Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.01.2020 13:30
wargroove nowe dlc
440V

Wargroove. Darmowe DLC do genialnej produkcji otrzymamy już w lutym

Jeśli zdążyliście odstawić Wargroove na półkę, to najbliższy miesiąc może zachęcić Was do powrotu. Do gry trafi darmowy dodatek!

Wargroove to wyjątkowo ciekawa produkcja, która zadebiutowała na początku 2019 roku. Bardzo mocno inspirowana jest Advance Warsświetną grą z konsoli Game Boy Advanced, która debiutowała na początku XXI wieku. 

Projekt studia Chucklefish Games spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, więc nie może dziwić, iż twórcy wciąż skupiają się na jego rozwijaniu. Najlepszym potwierdzeniem tego jest zbliżająca się premiera DLC do gry. To zatytułowane zostało "Double Trouble" i dostarczy co-op'ową kampanię, kolejne jednostki, lobby w trybie online i zupełnie nowy, wulkaniczny biom! Jest na co czekać! 

Rozszerzenie zadebiutuje już 6 lutego 2020 roku- przynajmniej na PC, Nintendo Switch oraz Xboksie One. Na PlayStation 4 premiera oznaczona jest jako "wkrótce", więc na ten moment ciężko stwierdzić, kiedy będzie to miało miejsce. O wszystkim będziemy Was oczywiście informować, a tymczasem zachęcam do sprawdzenia zwiastuna dodatku:

Przeczytaj także inne ciekawe doniesienia z ostatnich dni:

Źródło: Twitter

Tagi: Chucklefish Games Wargroove