Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.01.2020 14:35
Pokemon Coco: szczegóły
1262V

Pokemon: Coco zapowiedziane! Zwiastun nowego filmu pełnometrażowego

Do Internetu trafiły właśnie pierwsze materiały z nadchodzącego, nowego filmu ze świata Pokemon, który zatytułowany zostanie "Coco". Sprawdźcie zwiastun!

Pokemon to jedna z silniejszych marek na całym rynku popkulturowym. Choć funkcjonuje już od kilku dekad, to wciąż utrzymuje się na szczycie i przyciąga do siebie zupełnie nowych fanów produkcji. Cały czas dostajemy nowe gry, książki oraz serie. 

Już w lipcu, w japońskich kinach, zadebiutuje natomiast zupełnie nowy film pełnometrażowy z uniwersum stworków. "Pokemon: Coco", bo tak został zatytułowany, opowie nam historię, w której Ash spotka chłopca (o imieniu Coco, jak zapewne się domyślacie), który od małego wychowywany jest przez Pokemony. Trzeba przyznać, że bardzo mocno widać inspirację Tarzanem. 

Jak możemy dostrzec na zwiastunie, główny protagonista odziany jest w ten sam strój, który miał przy okazji filmów "Siła jest w Nas" i "Wybieram Cię". Nie jest to bynajmniej zabieg przypadkowy, albowiem zgodnie z tym, co zdradził Oha Suta, film będzie miał miejsce w tej samej rzeczywistości i będzie swoistą kontynuacją.

Więcej informacji na temat Pokemonów przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dualshockers.com/pokemon-the-movie-coco-announced-first-trailer-and-artwork-revealed/

Tagi: Ash Pikachu Pokemon Pokemon: Coco