Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 17:20
Ptaki Nocy
975V

Ptaki Nocy na ostatecznym zwiastunie. Harley Quinn zapowiada historię

Harley Quinn już wkrótce zaprosi widzów na „Ptaki Nocy”. Najnowszy film z DC otrzymał nowy zwiastun i jest to ostatnia prezentacja filmu przed premierą. Materiał nie porywa i trudno w tym wypadku liczyć na wielki sukces.

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” trafi do kin już 7 lutego, jednak trudno w tym wypadku liczyć na powtórzenie sukcesu „Jokera”. Warner Bros. chce nam opowiedzieć historię o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce, jednak najnowszy (i tym samym ostatni) zwiastun nie porywa.

Tak prezentuje się zapowiedź historii:

"Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana."

Opowieść oczywiście skupia się na Harley Quinn, która nie jest już chroniona przez Jokera, więc musi zmierzyć się ze swoim wrogiem – na szczęście nie tylko ona ma problem z Romanem Sioniem i była miłość Pana J tworzy zespół. Najnowszy materiał nie jest jednak specjalnie ekscytujący – warto podkreślić, że tytuł przeszedł dokrętki, ponieważ pierwsze opinie dotyczące produkcji nie zapowiadały dobrych wyników w box office.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Tagi: film ptaki nocy Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) trailer