Iza Łęcka Iza Łęcka 07.01.2020 12:14
Bale Thor: Love and Thunder
771V

Thor: Love and Thunder i Christian Bale? Aktor negocjuje jedną z głównych ról

Christian Bale odwiesił strój Mrocznego Rycerza, ale bardzo możliwe, że już wkrótce aktor może powrócić do superbohaterkiego kina. Bale jest przymierzany do jednej z głównych ról w nadciągającym „Thor: Love and Thunder”.

„Thor: Love and Thunder” będzie jedną z najważniejszych produkcji 4. fazy Marvel Cinematic Universe. Chris Hemsworth powróci w roli boga piorunów, ale oczy większości widzów mają być skupione na Natalie Portman, która wcieli się w nowego Thora. W filmie zobaczymy także Tessę Thompson, a za całe widowisko odpowiada Taika Waititi.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale w czwartym filmie z serii Thor może pojawić się Christian Bale. Aktor znany między innymi z roli Batmana w trylogii Christophera Nolana może zawitać na wielkim ekranie jako jeden z przeciwników herosa. Postać Bety Ray Billa jest przymierzana do Bale'a, jednak jak na razie brakuje ostatecznych informacji.

Christian Bale w ubiegłym roku zebrał wiele pochwał za „Le Mans ’66”, a w 2018 roku mogliśmy go zobaczyć w „Vice”. Trzeba przyznać, że laureat Oscara za drugoplanową rolę męską w filmie „Fighter” z 2010 roku niezwykle rozważnie wybiera kolejne angaże i podejmuje się całkiem nieoczywistych kreacji.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://comicbook.com/marvel/2020/01/06/thor-4-christian-bale-love-and-thunder-cast-character/

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe Thor Thor: Love and Thunder