Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.01.2020 20:00
Animal Crossing: New Horizons
507V

Animal Crossing: New Horizons zaprasza nas na dziką opuszczoną wyspę

Nintendo prezentuje opuszczoną wyspę z Animal Crossing: New Horizons. To będzie miejsce tylko dla największych twardzieli - oczywiście jak na standardy sielankowego świata tytułowych zwierzaków.

Po takich hiciorach jak najnowsze Pokemony, Super Smash Bros. UltimateMario Kart 8 Deluxe czy też Super Mario Odyssey, Nintendo szykuje się do kolejnej premiery mającej zachęcić nas do zakupu Switcha.

Zaplanowane na 20 marca tego roku Animal Crossing: New Horizons będzie kolejnym już na liście system-sellerem od Japończyków. Poprzednia odsłona na Nintendo 3DS rozeszła się w nakładzie aż 12,21 mln egzemplarzy, dzięki czemu uplasowała się w ścisłej czołówce best-sellerów na kieszonsolkę Ninny.

Teraz seria zamierza pokazać nam tytułowe nowe horyzonty, na których będziemy mogli bawić się w pielęgnację ogródków, życie w zgranej społeczności oraz dekorowanie domków naszych bohaterów. Najnowszy zwiastun produkcji prezentuje piękną i pełną tajemnic opuszczoną wyspę - będzie to miejsce dla najbardziej wytrwałych i wytrawnych graczy Animal Crossing. 

Warto przeczytać:

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo