Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2019 10:29
New mutants
670V

New Mutants ma nową datę premiery. Zwiastun w przyszłym tygodniu

Disney wkrótce pokaże nową prezentację „New Mutants”. Film przeszedł wiele zmian, trzykrotnie przełożono datę premiery, ale dłużej nie można odkładać tego debiutu. Josh Boone potwierdził pokaz produkcji.

O „New Mutants” słyszymy od 2014 roku. Na początku Josh Boone i Knate Lee przygotowali komiks na podstawie serii „New Mutants”, który został zaprezentowany Simonowi Kinbergowi, jednemu z producentów serii filmów X-Men. Już w 2015 roku Boone został zatrudniony jako reżyser i rozpoczęły się faktyczne prace nad produkcją.

Pierwotnie „New Mutants” miał zadebiutować 13 kwietnia 2018 roku, później w lutym 2019 roku, następnie w sierpniu 2019 roku, a właśnie autor potwierdził (prawdopodobnie) ostateczną datę premiery: „New Mutants” mają trafić do kin 3 kwietnia 2020 roku.

Informacją podzielił się sam Josh Boone, który zapowiedział, że 6 stycznia odbędzie się prezentacja zwiastuna – będzie to pierwszy pokaz filmu dla szerokiej publiczności po ostatnich, podobno dużych zmianach.

Pierwotnie tytuł miał przedstawić „nowych X-Menów”, a wizją reżysera było stworzenie horroru, jednak jak to wygląda dzisiaj? Przekonamy się dopiero w przyszłym tygodniu, ponieważ założenia zostały zmienione po premierze „X-Men: Mroczna Phoenix”.

Josh Boone potwierdził jedynie, że w „New Mutants” zobaczymy jego wizję na projekt – w innym wypadku reżyser i scenarzysta nie promowałby widowiska.

Zobaczcie zwiastun filmu z 2017 roku:

Przeczytajcie nasze recenzje: 

Źródło: https://screenrant.com/new-mutants-movie-trailer-release-announcement/

Tagi: film josh boone new mutants