Iza Łęcka Iza Łęcka 30.12.2019 11:57
Sonic the Hedgehog
919V

Sonic the Hedgehog na zwiastunie. Materiał prezentuje Baby Sonica

Baby Yoda podbił serca internautów – Paramount Pictures liczy najwyraźniej na podobny scenariusz. W „Sonic the Hedgehog” pojawi się Baby Sonic, którego pierwszy zwiastun zbiera pozytywne komentarze. Wytwórnia przygotowała materiał promujący bohatera.

„Sonic the Hedgehog” dobiegnie do kin w lutym, więc Paramount Pictures w ciągu najbliższych dni powinno zdecydowanie podkręcić kampanię promującą film, przedstawiając nowe materiały. Aktualnie japoński oddział opublikował zwiastun, który prezentuje młodego bohatera.

Za reżyserię produkcji odpowiedzialny jest Jeff Fowler, jednak musimy pamiętać, że dotychczas filmowiec nie może pochwalić się wielkim dorobkiem – był on odpowiedzialny za kilka krótkometrażowych produkcji. „Sonic the Hedgehog” powstał za 95 mln dolarów, ale 5 mln dolarów z budżetu zostało przeznaczonych na poprawki – po pierwszym zwiastunie fani nie byli zadowoleni z prezentacji twarzy głównego bohatera, więc Paramount Pictures zdecydowało się na wprowadzenie szeregu diametralnych poprawek.

Jak widać, Baby Sonic posiada już buzię po poprawkach, a jego wygląd jest równie uroczy co Baby Yody. Aktualnie jednak nie wiemy, kim jest i jaką będzie pełnił rolę w nadciągającym filmie.

Przeczytajcie nasze recenzje: 

Źródło: https://gematsu.com/2019/12/sonic-the-hedgehog-movie-baby-sonic-trailer

Tagi: baby sonic sonic Sonic the Hedgehog zwiastun