Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.12.2019 08:20
Digimon Survive nowe materialy
543V

Digimon Survive. Kolejne szczegóły z gry na nowych zrzutach ekranu

W Internecie pojawiły się zupełnie nowe screenshot'y z wyczekiwanej gry. Możemy zobaczyć bohaterów, świat oraz scenę pojedynku. 

Digimon Survive to kolejna gra z uniwersum, które miało dawniej konkurować z marką Pokemon. Bandai Namco chce nieco wskrzesić serię i, przy okazji nadchodzącej produkcji, zachęcić do wsiąkania w świat pełen przygód i niebezpieczeństw. 

Do sieci trafiła właśnie garść nowych zrzutów ekranu z tytułu i choć są to tylko powycinane elementy układanki, to zdradzają kilka ciekawych elementów. Najważniejsze są bez wątpienia te, które przedstawiają mechanikę pojedynku. Nie chodzi jednak o samą walkę, ale to, kto bierze w niej udział. Po antagonistycznej stronie możemy dostrzec Fangmona.

Ma on reprezentować "Dużego Złego Wilka" z opowiadań dla dzieci i rzeczywiście doskonale wpasowuje się to w klimat serii. Na kolejnych dwóch obrazkach jesteśmy świadkami sceny rozmowy z bohaterami (która przypomina nieco te pojawiające się w grach typu light-novel) oraz widzimy coś na wzór mapy

Digimon Survive wciąż niestety nie otrzymało daty premiery. Wiadomo jednak, że ma ona zadebiutować na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. 

Inne informacje o poczynaniach tej marki w świecie gier:

Źródło: Twitter

Tagi: Bandai Namco Digimon Survive