Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.12.2019 17:54
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
856V

Shadow Tactics: Blades of the Shogun kolejną darmową grą na Epic Games Store

Shadow Tactics: Blades of the Shogun to kolejna darmowa gra rozdawana przez sklep Epic Games Store.

Epic Games Store tradycyjnie o 17:00 wrzucił kolejną grę do puli. Tym razem przyszła kolej na produkcję od studia Mimimi Productions, którą wydało 6 grudnia 2016 roku Daedalic Entertainment na komputery osobiste, a w późniejszym czasie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One - Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Głównym aspektem gry jest skradanie się na terenach wroga - do dyspozycji, zależnie od misji, mamy kilka postaci, którym musimy bardzo uważnie planować ruchy - każdy, nawet najmniejszy błąd może zakończyć naszą misję. Tytuł posiada dosyć ciekawą fabułę i mechaniki, które potrafią wciągnąć gracza na kilka godzin przed monitory.

Shadow Tactics to hardkorowa skradanka taktyczna osadzona w Japonii w okresie Edo. Nowy Szogun przejmuje władzę nad Japonią i egzekwuje ogólnokrajowy pokój. Rekrutuje pięciu fachowców o niezwykłych umiejętnościach w zakresie zabójstw, sabotażu i szpiegostwa.

Grę przypiszecie do konta po kliknięciu w ten link. Jutro o 17:00 pojawi się kolejna gra w sklepie Epic Games Store za darmo.

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Daedalic Entertainment Mimimi Productions Shadow Tactics: Blades of the Shogun