Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.12.2019 10:45
Stardew Valley w Tesli
840V

Stardew Valley trafi do samochodów Tesli. Musk zapowiada aktualizację oprogramowania

Jeśli posiadasz któryś z modeli Tesli, to już niedługo korki mogą stać się mniej uciążliwe, albowiem przyjdzie ci pograć w Stardew Valley! 

Elon Musk to wybitna jednostka. Choć można mu zarzucić bardzo wiele, to na każdym kroku pokazuje, że gdy coś sobie postanowi, to do tego doprowadzi. Taki styl działania przyniósł mu niebywały sukces na kilku polach. Mówimy przecież o twórcy PayPal, Tesli i Space X, a to tylko główne z firm wielkiego przedsiębiorcy. 

Elon znany jest również, szczególnie w konkretnych kręgach, z bycia geekiem. Niby nie krył swojego zamiłowania do gier wideo oraz wszelkiego rodzaju fantastyki i sci-fi. W pełni można więc zrozumieć jego najnowsze ogłoszenie. Przekazał on, za pośrednictwem Twittera, że już niedługo w Tesli zagramy w Stardew Valley!

Gra będzie do pobrania wraz z nową, świąteczną aktualizacją do samochodów. Wcześniej do pojazdów marki trafił już Cuphead, więc wygląda na to, że Musk planuje budować małą bibliotekę gier indie w swoich produktach. Niebywały pomysł, choć bez wątpienia bardzo ciekawy. 

Jak zapatrujecie się na działania Tesli? Kierunek obrany przez Elona jest dobry, czy raczej może stwarzać zbyt duże niebezpieczeństwo na drogach? Dajcie znać w sekcji komentarzy!

Więcej o ciekawych technologiach przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dualshockers.com/stardew-valley-coming-to-tesla/

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape Stardew Valley