Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2019 17:35
TowerFall-Ascension
525V

Towerfall Ascension za darmo. Epic Games przygotowuje graczy na kolejną grę

Epic Games kontynuuje swoją wielką promocję, podczas której będziemy systematycznie pobierać nowe gry za darmo, a jednocześnie możemy skorzystać z dużych rabatów na Epic Games Store. Najnowszym tytułem rozdawanym przez firmę jest Towerfall Ascension.

Epic Games zapowiedziało wielką świąteczną akcję. Firma chce do końca roku rozdać 12 gier za darmo – wczoraj mogliśmy pobrać Into the Breach, a dzisiaj ściągamy Towerfall Ascension. Tytuł bez promocji jest dostępny za 69 zł.

TowerFall Ascension trafiło w 2014 roku na PC oraz PS4, a w późniejszym terminie odbyły się premiery na PS Vita (2015), XOne (2017) i ostatnio na Switcha (2018). Tytuł to dwuwymiarowa zręcznościówka, w której gracze wcielają się w łuczników i podczas szybkich spotkań eliminują rywali znajdujących się na mapie. Epic Games zaprezentowało także grafikę, która ma zwiastować udostępnienie SuperHOT – gra powinna być dostępna już jutro.

To oczywiście dobry moment, by przypomnieć o dodatkowej promocji. W Epic Games Store znajdziecie wiele ciekawych gier w znacznie lepszych cenach, a dodatkowo możecie skorzystać z 40 zł rabatu – wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games

Tagi: Matt Makes Games TowerFall Ascension