Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2019 16:37
Star Wars Battlefront 2 x Star Wars 9
1258V

Star Wars Battlefront 2 x Star Wars 9. Zwiastun pokazuje zawartość z Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars Battlefront 2 otrzymał nowy zwiastun prezentujący zawartość inspirowaną nadchodzącym Star Wars 9. Gracze mogą liczyć na szereg nowości, które pozwolą im jeszcze lepiej cieszyć się z oczekiwanych od dawna Gwiezdnych wojen.

Star Wars: Battlefront II (2017) zostanie jutro wzbogacony o kolejną, bezpłatną zawartość, która jest teraz związana z premierą „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Rozszerzenie pozwoli śmiałkom wybrać się na zupełnie nową planetę – lokację mogliście zobaczyć na zwiastunie filmu:

„Ten tropikalny raj będzie dostępny już w grudniu, pozwalając graczom stanąć do walki w szeregach Ruchu Oporu lub Najwyższego Porządku w trybie kooperacji. Mapa pojawi się równocześnie w trybie zmagań bohaterów i złoczyńców. Do rotacji map w trybie kooperacji trafiają także znane z sequeli Takodana, Jakku i baza Starkiller – wszystkie z wymienionych planet zawierają scenariusze zarówno obrony i ataku.”

Twórcy przygotowali także cztery dodatkowe jednostki wsparcia z ery sequeli. Na mapach pojawią się teraz korzystający z czerwonych pancerzy żołnierze Sithów – wyróżniają się oni zwinnością oraz zaawansowanym uzbrojeniem. Gracze zmierzą się także z jednostkami wyposażonymi w plecaki odrzutowe, a w szeregach Ruchu Oporu znajdziemy kanoniera i szpiega.

To nie koniec nowości, ponieważ Finn, Rey i Kylo Ren zyskują nowe stroje wzorowane na najnowszej odsłonie sagi – będą one częścią Edycji Świątecznej Star Wars Battlefront 2 oraz możemy je kupić za pomocą kredytów oraz kryształów.

Stroje będą dostępne od jutra, a lokacja od 20 grudnia. To nie koniec aktualizacji gry DICE – w styczniu do gry w roli bohaterów trafią BB-8 oraz BB-9E. Twórcy skupią się także na rozbudowie Supremacji. Na początku roku poznamy także informacje dotyczące kolejnych aktualizacji.

Więcej o serii Star Wars przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.ea.com/games/starwars/battlefront/star-wars-battlefront-2/news/celebration-edition-rise-of-skywalker-roadmap-update

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)