Iza Łęcka Iza Łęcka 16.12.2019 08:51
Avenue 5
1411V

HBO chwali się ramówką na 2020 rok. Stacja zapewni wiele mocnych seriali

HBO przygotowuje się na kolejne miesiące dużych premier. Stacja opublikowała zwiastun, który wypełniony jest nowościami – na liście znajdziecie wiele dużych i bardzo interesujących produkcji.

W ubiegłym tygodniu Roger pojawił się na warszawskim wydarzeniu HBO Polska, podczas którego nie brakowało wielu zapowiedzi oraz prezentacji kilku produkcji z przyszłorocznej ramówki. Obecnie główny oddział HBO dokonuje podsumowania, a wszelkie nowości wylądowały na zwiastunie.

W 2020 roku w HBO zobaczymy między innymi obiecująco zapowiadający się „The Outsider”, kolejny sezon „Westworld” czy „Krainę Lovecrafta”. Będzie to interesujący rok dla stacji, która musi przygotować się na „życie po Grze o tron”.

HBO jednak już teraz udowadnia, że w 2020 roku widzowie nie będą się nudzić. W najbliższym czasie możemy spodziewać się nowych szczegółów związanych z HBO Max, którego premiera odbędzie się wiosną. Widzowie nowej platformy SVOD otrzymają dostęp do wielu filmów i seriali Warner Media. - w tym do nowego „Jokera” oraz „To 2”. W ramówce na widzów również czekać będzie sporo cenionych seriali, które cieszą się niesłabnącą popularnością – „Biuro”, „Przyjaciele”, „South Park”, „Teoria wielkiego podrywu”.

Zachęcamy do zobaczenia poniższego zwiastuna i zapoznania się z relacją Rogera.

Polecamy także nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: hbo hbo go ramówka ramówka 2020 trailer zwiastun