Iza Łęcka Iza Łęcka 11.12.2019 12:30
Żołnierze Call of Duty: Modern Warfare
1163V

Call of Duty: Modern Warfare wkrótce z Battle Royale? Mapa ujawniona przez bug

Od premiery Call of Duty: Modern Warfare gracze natrafiają na kolejne przecieki sugerujące prace nad trybem Battle Royale. Najnowsze znalezisko sugeruje nawet, że w grze znajduje się już cała mapa do wielkich potyczek.

Jeszcze przed premierą Call of Duty: Modern Warfare pojawiły się plotki, według których produkcja otrzyma rozgrywki Battle Royale. Twórcy nie potwierdzili informacji, oficjalnie skupiając się na standardowym PVP.

Teraz jednak można podejrzewać, że Infinity Ward znajduje się na ostatniej prostej, by zapowiedzieć aktualizację do Call of Duty: Modern Warfare i udostępnić tryb Battle Royale. Gracz o pseudonimie Nateberg3 podczas misji Spec Ops natrafił na glitch, przez który jego żołnierz wylądował w powietrzu. Bug pozwolił spojrzeć na ogromną lokację – teren pokrywa się ze wcześniejszymi przeciekami dotyczącymi trybu przeznaczonego dla sporej liczby graczy.

Deweloperzy nie komentują przecieku, jednak wielu sympatyków produkcji oczekuje reakcji ze strony Activision, które powinno już na początku 2020 roku zaprezentować Battle Royale w Call of Duty: Modern Warfare. Według przedpremierowych przecieków twórcy mogą pracować nad zmaganiami dla 200 graczy, które mogą okazać się nawet samodzielnym trybem.

Na naszym portalu przeczytacie o Call of Duty: Modern Warfare:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/12/10/call-of-duty-modern-warfare-battle-royale-outed-via-spec-ops-glitch/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward