Iza Łęcka Iza Łęcka 10.12.2019 11:04
Jonathan Groff
923V

Matrix 4 z gwiazdą Mindhuntera. Jonathan Groff dołącza do obsady

Pierwszy klaps na planie „Matrix 4” ma paść na początku 2020 roku, więc pozostaje coraz mniej czasu na skompletowanie obsady filmu. Najnowszym nabytkiem Lany Wachowski został Jonathan Groff, którego dobrze kojarzą fani serialu „Mindhunter”.

Rozpoczęcie prac na planie „Matrix 4” zaplanowane jest na luty, więc już wkrótce powinniśmy poznać wszelkie szczegóły dotyczące filmu – w tym pełną obsadę. Dotychczas potwierdzono, że do filmu powrócą Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss, a wśród nowych twarzy zobaczymy: Yahyę Abdul-Mateen II, Neila Patricka Harrisa oraz Jessicę Henwick.

Obecnie możemy mieć pewność, że Jonathan Groff również wystąpi w „Matrix 4”. Aktor w ostatnich miesiącach jest najbardziej znany z serialu „Mindhunter” wyprodukowanego przez Netflix, choć usłyszeć można go także w oryginalnej wersji „Krainy lodu”, w której wciela się w Kristoffa.

Nie wiemy, w jakiej roli obsadzony zostanie Jonathan Groff - jednak nie brakuje opinii, że może to być najważniejsza kreacja w karierze aktora, któremu dotychczas brakuje dużych ról na kinowym ekranie. Pomimo realizacji wielu projektów, Groff wciąż występuje na deskach amerykańskich teatrów.

Jonathan Groff Kristoff

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2486379/the-matrix-4-just-added-a-frozen-ii-star

Tagi: Jonathan Groff Matrix Matrix 4