Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2019 16:45
Civilization 6
1363V

Civilization 6 w dużej promocji na PS4 i Xbox One

Nie minął miesiąc od premiery Civilization 6 na PS4 i Xbox One, a produkcja wylądowała w pierwszej promocji. Zainteresowani mogą kupić grę w znacznie lepszej cenie.

Konsolowcy bardzo długo czekali na debiut Sid Meier's Civilization VI na PlayStation 4 i Xboksach One. Nie znamy jeszcze wyników sprzedaży, jednak pierwsza promocja po zaledwie trzech tygodniach od premiery nie zwiastuje rekordowych wyników.

Civilization 6 w promocji:

Jeśli skorzystacie z dodatkowego kuponu rabatowego (dla newsletterów) to obniżycie cenę do zaledwie 125 zł... Jest to smutna sytuacja dla fanów gatunku, którzy prawdopodobnie nie będą mogli liczyć na pojawienie się kolejnej części serii na konsolach.

Jest to dość zaskakujący scenariusz, ponieważ edycja na Nintendo Switcha podobno cieszyła się bardzo dobrym zainteresowaniem, jednak na pewno trzeba wziąć pod uwagę, że na sprzęcie Big N sprzedaje się niemal wszystko. W dodatku Firaxis Games bardzo długo zwlekało z wrzuceniem pozycji na PS4 i Xbox One.

W weekend zaprosiliśmy naszą społeczność na naszą recenzję Civilization 6, do której serdecznie odsyłam czytelników PPE.pl

Lubisz gry strategiczne? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/sid-meiers-civilization-vi-na-xbox-one-i-ps4-juz-za-135-zl-w-mediaexpert/

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI