Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.12.2019 18:30
Stargirl
1504V

Stargirl. Nowa bohaterka DC Universe pokazana na zwiastunie

DC Universe rozwija się o kolejną postać, którą w 2020 roku będzie niejaka Stargirl, nastoletnia bohaterka o niezwykłych mocach i skromnej posturze. 

DC Universe już teraz oferuje sporo dobrych opowieści, jednakże jeśli wciąż nie mogliście się przekonać do dania im szansy, być może skłoni Was do tego przygoda młodej Courtney Whitmore.

Będzie to pierwsza przedstawicielka "nowej generacji superbohaterów", którą na kartach komiksów mogliśmy oglądać już od zeszytu Stars and S.T.R.I.P.E. #0 (lipiec 1999). Póki co o samej produkcji wiadomo niewiele, lecz fani DC na pewno mogą liczyć na całkiem przyjemny seans, ponieważ scenarzystą serialu będzie sam Geoff Johns - gość stojący za sukcesem Wonder Woman, Aquamana, czy też animacji Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum. 

Główną rolę dostała zaś Brec Bassinger - mająca za sobą zaledwie 20 wiosen dziewczyna, nie ma zbyt imponujących osiągnięć na koncie, ale zapowiada się na całkiem dobrą aktorkę. 

Premiera Stargirl została zaplanowana na wiosnę 2020 roku. Istnieje jednak malutka szansa na to, że bohaterkę zobaczymy w crossoverze Kryzys na nieskończonych ziemiach, ponieważ w przyszłości ma ona stać się częścią tak zwanego Arrowverse.

Warto przeczytać:

Tagi: DC Universe Stargirl