Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.12.2019 14:17
fallout 76
958V

Fallout 76 z darmowym weekendem w następnym tygodniu

Na serwerach najnowszej odsłony serii Fallout pustki, więc Bethesda ogłasza darmowy weekend.

Bethesda poinformowała graczy, że od 12 grudnia godziny 17:00 do 16 grudnia godziny 18:00 każdy zainteresowany będzie mógł przetestować najnowszą odsłonę Fallouta na swoim sprzęcie. Darmowy weekend odbędzie się na PC, Xboksie One oraz PS4, ale warto zaznaczyć, że do uruchomienia gry na konsolach będziemy potrzebowali odpowiednio subskrypcji Xbox Live Gold oraz PS Plus.

Darmowy weekend z Falloutem 76 nie będzie zawierał zawartości z Wastelanders, a do naszej dyspozycji zostanie oddana cała podstawowa wersja gry. Jak to już bywa, w czasie darmowego weekendu, produkcja będzie przeceniona o -50%. Po kupieniu gry, nasz postęp zostanie przeniesiony, o ile zagramy na tym samym koncie. Od 12 grudnia startuje również wydanie, w którym za rozwiązywanie zadań i wykonywanie różnych czynności będziemy dostawać podwójne punkty doświadczenia.

Warto przypomnieć, że Fallout 76 zadebiutował 14 listopada poprzedniego roku na PC, Xboksie One oraz PS4. Produkcja znalazła się w ogniu krytyki za m.in. nastawienie na tryb sieciowy i masę bugów uniemożliwiających zabawę.

Warto zajrzeć na:

Źródło: łowcygier.pl

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76