Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.12.2019 17:39
stronghold: warlords
810V

Stronghold: Warlords. Twórcy prezentują sześć nowych funkcji

Twórcy Stronghold: Warlords publikują nowy materiał, w którym omawiają sześć nowych funkcji dostępnych podczas zarządzania naszym zamkiem.

Pół roku temu zapowiedziano Stronghold: Warlods. Od tego momentu, twórcy nie dzielili się z nami żadnymi konkretnymi informacjami. Dzisiaj milczenie zostało przerwane.

Studio odpowiedzialne za grę, Firefly Studios, ogłosiło sześć niepoznanych w serii dotąd funkcji. Podczas rozbudowywania swojego zamku, będziemy mogli zwiększać morale naszych żołnierzy za pomocą występów opery czy też umieszczenia urządzeń służących do tortur przeciwników, dzięki którym wywołamy strach i zwiększymy wydajność. Warto dodać, że twórcy mają zamiar umożliwić budowę różnych dróg - jedne pozwolą naszym mieszkańcom szybciej się poruszać, a z kolei drugie, utrudnią. Będziemy mogli budować świątynie, które podniosą na duchu nasze oddziały oraz mieszkańców zamku.

Stronghold: Warlods zadebiutuje na rynku w następnym roku i będzie dostępne na komputerach osobistych. Gra rozciągać będzie się w przedziale czasowym od 3 wieku nasze ery aż do inwazji Mongołów w XIII wieku.

Warto przeczytać:

Źródło: gamereactor.eu

Tagi: