Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2019 22:30
Dying Light x Chivalry
1011V

Dying Light x Chivalry. Średniowieczne wydarzenie zapowiedziane przez Techland

Techland nie daje wytchnąć zombiakom biegającym w Harran. Twórcy wciąż pracują nad rozwojem Dying Light i właśnie do gry trafiła zawartość związana z Chivalry: Medieval Warfare. Wkładajcie hełmy, bierzcie w łapy miecze i ruszajcie do walki.

Dying Light zadebiutował na rynku w 2015 roku, ale produkcja wciąż cieszy się dobrym zainteresowaniem, więc Techland nie marnuje okazji i chętnie angażuje swoją społeczność. Twórcy wrzucając małe rozszerzenia dbają o fanów, którzy wyczekują na pozytywne informacje dotyczące premiery Dying Light 2.

Zanim jednak zanurzymy się w nowym świecie, deweloperzy ponownie zapraszają na serwery Dying Light. Techland przygotował wydarzenie związane z Chivalry: Medieval Warfare, które właśnie się rozpoczęło – walka o królestwo Harran zakończy się 16 grudnia o 19:00.

Świat Dying Light w następnych dniach będzie obładowany przez zło, z którym muszą zmierzyć się dzielni rycerze. Gracze będą walczyć z przeciwnikami i jeśli zdołają osiągnąć cele – wszyscy śmiałkowie otrzymają potężny miecz oraz mocarną tarczę.

Trzeba przyznać, że Techland potrafi wykorzystać sytuację i zapewnić swoim fanom interesujące atrakcje... Choć będąc szczerym – z większą radością poznałbym już datę premiery Dying Light 2.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.