Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.12.2019 18:35
Gramy19
692V

Gramytatywnie. Kolejna edycja charytatywnego grania zebrała ponad 150 tysięcy złotych

Kolejna edycja charytatywnego grania znana szerzej pod nazwą Gramywatywnie zebrała w tym roku ponad 150 tysięcy złotych.

W naszej branży pojawia się coraz więcej wydarzeń, zbiórek i kampanii charytatywnych, które pokazują, że zjednoczeni gracze mogą zdziałać naprawdę wielkie rzeczy.

Inicjatywa Gramytatywnie organizowana jest prze ekipę arhn.eu, która od kilku lat regularnie (prawie) organizuje 24-godzinne transmisje z takiej typowej, swojskiej growej posiadówki. Podczas takiego wydarzenia gracze mogą wpłacać pieniądze na specjalne zbiórki oraz brać udział w aukcjach na charytatywnej witrynie Allegro. 

W tegorocznej edycji, która odbyła się wczoraj, ekipa zebrała aż 157 700 zł ze zbiórek oraz zakończonych aukcji, co stanowi najwyższy wynik w historii całej inicjatywy! A to jeszcze nie koniec, albowiem niektóre aukcje potrwają jeszcze do końca przyszłego tygodnia, więc wynik ten na pewno poprawi się o co najmniej kilka tysiaków. Z naszej strony koledzy i koleżanki z Gramytatywnie dostają wielkie brawa. Oby tak dalej!

Warto również zajrzeć na:

Źródło: Info i zdjęcia: https://www.facebook.com/Gramytatywnie/

Tagi: gramytatywnie