Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 14:00
The Umbrella Academy 2 koniec prac
2318V

The Umbrella Academy 2. Zakończono prace na planie serialu

Jak przekazują aktorzy, prace na planie do drugiego sezonu świetnej serii o superbohaterach zostały zakończone. Pozostaje czekać więc na informacje odnośnie do daty premiery!

"The Umbrella Academy" to świetna seria produkcji Netflixa, która przedstawia niecodzienną historię z super mocami w tle. Wielu ludzi uznaje ją za najlepszy serial traktujący o bohaterach, jaki został wydany. Można się z tym zgadzać, można zaprzeczać- niewątpliwie jednak jest to jakościowy projekt

Pół roku temu opublikowano oficjalną zajawkę, która potwierdzała, że pojawi się drugi sezon. Nie dostaliśmy wtedy żadnych szczegółów odnośnie do daty premiery i podobnie jest dzisiaj, ale teraz wiemy już, że prace na planie zostały oficjalnie zakończone. Informacjami podzielili się w swoich mediach społecznościowych aktorzy oraz niektórzy członkowie obsady. 

Koniec zdjęć oznacza, że poczyniono kolejny duży krok, w kierunku publikacji serii. Oczywiście przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale rosną nadzieje, że debiutu drugiego sezonu doczekamy się jeszcze na początku 2020 roku. Pozostaje więc liczyć na kolejne informacje w niedalekiej przyszłości i na to, że nadchodzące odcinki będą przynajmniej porównywalnie dobre jak te premierowe. 

Interesujesz się superbohaterami? Przeczytaj również te wiadomości:

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/2019/11/30/umbrella-academy-season-2-wraps-filming/

Tagi: Netflix Sezon 2 the umbrella academy