Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 09:30
Gra o Tron usunięte sceny z 8 sezonu
1668V

Gra o tron. Do Internetu trafiły usunięte sceny z 8. sezonu serialu

Do Internetu trafił właśnie prawie dziesięciominutowy materiał, który łączy w sobie usunięte sceny z finałowego sezonu niezwykle popularnego serialu.

"Gra o tron" to bez dwóch zdań najpopularniejszy serial ostatniej dekady. Przez pierwsze sezony zdołał zaskarbić sobie tak dużą sympatię fanów, że nawet obniżając loty przy ostatnich, wciąż uznawany jest za wyjątkowo dobrą produkcję. Najlepiej obrazuje to fakt, iż wiele nowych produkcji fantasy jest doń porównywana

Ósmy sezon serii był prawdopodobnie najgorszym ze wszystkich. I choć często nie warto rozdrapywać starych ran, to w Internecie pojawił się właśnie zbiór kilku scen, które usunięto przed premierą konkretnych odcinków. Te w głównej mierze kręcą się wokół Daenerys, choć nie można się temu dziwić. 

Biorąc pod uwagę komentarze społeczności, odnośnie do rzeczonych momentów, wiele z nich warto było zostawić. Może jest w tym trochę prawdy, a może zwyczajne przeświadczenie, że wszystko byłoby lepsze niż to, co twórcy przygotowali w formie zakończenia wieloletniej historii. 

Najlepiej oceńcie sami i koniecznie dajcie znać w komentarzach jak wrażenia:

Jesteś fanem serialu? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: 8 sezon Game of Thrones Gra o tron HBO